• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

  هتلهای اُرکا

هتلهای ما، Orka Club Hotel & Villas در اُواجیک که از 22 سال پیش مقصد دلخواه گردشگران پیر و جوان است، هتل 5 ستاره Orka Sunlife در اُلودنیز، Orka Boutique Hotel در فتحیه با معماری بازسازی شده و موقعیت بی نظیرش که جلب توجه میکنند، Orka Lotus Beach در مارماریس و Orka Royal Hotel با منظره بی نظیر تنگه در استانبول، باعث میشوند که به بجا آوردن مسئولیتمان به بهترین شکل ممکن، افتخار کنیم.

Pic

Orka Sentido Lotus Beach

Sentido Lotus Beach که در میان یک طبیعت بی نظیر ایچمَلَرِ مارماریس قرار گرفته است که آن هم با بوی کاج آمیخته با نمک دریا و آفتاب بی همتایش، یکی از زیباترین سواحل دریای اژه است، با ویژگیهای 5 ستاره «آسایش شامل همه چیز» و «مفهموم Sentido»، در 6 کیلومتری مارماریس قرار دارد، بصورت کاملا طبیعی و خاص طراحی شده است و شما در 441 اتاق آن که هر نوع نیاز شما را برطرف میکند و با مناظر دریا و جنگل شان، از لذت Orka Lotus Beach بهره مند خواهید شد

Pic

Orka Sunlife Resort & Spa Hotel

شما در Orka Sunlife Resort & SPA که در یکی از زیباترین سواحل دنیا یعنی اُلودنیز واقع شده و همراه با منظره پلاژ اُلودنیز آسایش Resort Hotel را به شما عرضه خواهد کرد، میتوانید با تفریح بی انتهایی که مفهوم «شامل همه چیز»، آشپزخانه ویژه با طعمهای متفاوت، فعالیتهای ورزشی، فعالیتهای روزانه داخل هتل و شوهای انیمیشن شبانه به شما ارائه خواهند کرد، یک تعطیلات فراموش نشدنی را تجربه کنید.

سازمان دیده بان ویدئو مشاهده وب سایت
Pic

Orka Club Hotel & Villas

این هتل که در مسیر اُلودنیز از فتحیه و در زمینی به مساحت 20 هکتار بنا شده است، سالهاست که به مهمانان داخلی و خارجی خدمات ارائه میکند. مهمانان زیادی داریم که اینجا را بعنوان نشانی دوم خود میشناسند. علاوه بر اتاقهای راحت و نونوار شده اش، با 35 ویلایی که در یک باغچه وسیع و زیبا ساخته شده اند، درخواستهای مکرر خانواده های بچه دار را برآورده میکنیم. برای اینکه مهمانانمان تعطیلاتی فراموش نشدنی را تجربه کنند، دو استخر روباز و یک استخر سرپوشیده، مرکز SPA، مرکز بدنسازی، بارها، بوفه های باز و رستورانهای آلاکارت، خدماتشان را با کیفیتی بالا و رویی خندان به مهمانان عرضه میکنند.

سازمان دیده بان ویدئو مشاهده وب سایت

Orka Boutique Hotel

Orka Boutique Hotel در قلب فتحیه با منظره با شکوهش از دریا و موقعیت بی همتایش در مرکز شهر، یکی از اقامتگاههای مورد پسند و اجتناب ناپذیر مهمانان داخلی و خارجی است.

Orka Royal Hotel

هتل 4 ستاره Orka Royal که با ساختاری مدرن طراحی شده، در میدان سلطان احمد، قلب تاریخ استانبول، و در فاصله 5 دقیقه ای با پای پیاده از مکانهای تاریخی شهر قرار گرفته است. اتاقهای هتل مان که از «SKY Teras» استخر دارش منظره باشکوه تنگه دیده میشود، بصورت ویژه ای برای رفع هر نوع نیازی طراحی شده اند. این هتل، با مرکز سلامتی، رستوران آلاکارت و با بارهایش منتظر مهمانان است. اقامت در Orka Royal برای شما، یک امتیاز خواهد بود.

Pic

Hotel of The Year Award 2016

Orka Sunlife، از هتلهای Orka، که با منظره فراموش نشدنی اش در اُلودنیزِ فتحیه در اذهان جای گرفته است، جایزه ای دیگر گرفت و با خدمات و کیفیت خود، جایزه Thomas Cook Hotel of The Year Award 2016 را تصاحب کرد.

Pic

آشپزهای هتلهای اُرکا

از تاریخ 1 آوریل تا 31 اکتبر 2016، از اقامت رایگان برای دو کودک 12-0 ساله استفاده کنید.