TR| ENG| RU| DE| NL| FRS

تاریخچه


با آغاز سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز در اواخر دهه 80، Orka Club Hotel & Villas در سال 1993 کار خود را آغاز کرد. این هتلِ ما که در ناحیه ای بنام اُواجیک بین فتحیه و اُلودنیز واقع شده است، با سالها تجربه و کیفیت خدماتش، از مکانهای دلخواه تعطیلات برای گردشگران داخلی و خارجی است.

در شبه جزیره تاریخی استانبول، با هتل Orka Royal، که در سال 2005 درست در مرکز شهر آغاز به کار کرد، گامی دیگر رو به جلو در این صنعت برداشتیم. این هتل که با پای پیاده به مراکزی مانند اِمین اُنو و سیرکِجی دسترسی دارد، با امکاناتی مانند استخرهای سرباز و سرپوشیده و سالنهای گردهم آیی و بدنسازی، به همه نیازهای شما پاسخ خواهد داد.

سرمایه گذاریهای ما با آغاز بکارِ دو هتل در فتحیه در سال 2013 ادامه یافت. یکی از آنها، که بدون وارد آوردن خدشه ای بر بافت طبیعی بی نظیر فتحیه، در منطقه ای کاملا سبز بنا شد، Orka Sunlife Resort & SPA است که با منظره سحرآمیز اُلودنیز، آسایش Resort Hotel را به شما ارزانی خواهد کرد. دیگری هم، Orka Boutique Hotel است که با معماری سرتا پا نونوار شده اش در قلب فتحیه و در نقطه تلاقی شهر و دریا واقع شده است.

Sentido Orka Lotus Beach که در ساحل یکی از زیباترین خلیجهای دریای اژه یعنی خلیج مارماریس و در داخل جنگلهای کاجِ ایچمَلَر پاموجاک واقع شده است، با ساحل شنی با درازای 650 متر و با ویژگیهای 5 ستاره اش «شامل همه چیز»، برای اینکه به شما امکان دهد تا هیجانهای متفاوتی را حس کنید، طعمهای مختلف را بچشید، از تفریح سیر شوید و تجارب کاملا جدیدی داشته باشید، در میان سرمایه گذاریهای 2015 ما جای گرفته است.